CASMARA je profesionální španělská kosmetika se 40ti letou tradicí. V přípravcích využívá jedinečné,exkluzivní aktivní složky, díky kterým dosahuje vyjímečných výsledků . Značku CASMARA naleznete v 64 zemích světa.

OCEAN MIRACLE je anti aging ošetření na bázi aktivních složek mořského původu. Je vhodné pro všechny typy pleti, včetně ekzematické, lupénky, v každém ročním období

GOJI je ošetření na bázi kustovnice čínské proti předčasnému stárnutí pleti. Dodává pleti vitalitu díky nejvyššímu obsahu vitamínu C. Je vhodné pro všechny typy pleti, pro ženy i muže.

AGE DEFENSE vysoce regenerační ošetření s pre-biotiky pro všechny typy pleti, zvlášť pro náročné a suché typy pleti

Značka ALCINA nabízí kompletní sortiment profesionální pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky. Její hlavní prioritou je vysoká kvalita všech produktů.

Alcina

Při výběru surovin je kladen důraz na čistotu jednotlivých substancí. Veškeré účinné látky jsou mnohokrát testovány a vzájemně harmonicky sladěny.

ALCINA upřednostňuje přírodní účinné látky jako je alantoin, rostlinné oleje, vitaminy a další

Germaine de Capuccini je luxusní španělská značka s 50-ti letou tradicí na trhu kosmetiky po celém světě. Zaměřuje se na péči o pleť a zabránění vlivu stresu, volných radiálů a na obnovu mechanismů buněčné struktury během noci. Přípravky neobsahují parabeny a nejsou testovány na zvířatech.

OPTIONS ošetření – základní regenerační ošetření se zaměřením na aktuální stav pleti.Ošetření s C vitamínem – ošetření proti volným radikálům a proti nadměrné pigmentaci, zpevňuje, zahušťuje pleť.Varianta ošetření C vit. A. G. E. s obsahem švestky Ume zabraňuje křehkosti kolagenových vláken a výrazně je zpevňuje.

ROYAL JELLY – ošetření s mateří kašičkou a výtažkem z pornatky kokosové pro obnovu pružnosti pleti a vitality.

BEAUTY IN-FUSION – exkluzivní inovační profesionální ošetření podle nejnovějšího výzkumu pro tři různé věkové kategorie:

  • 30+ dodá zpět napětí, jas a vitalitu pleti
  • 40+ navrací ztrátu pevnosti a elasticity, sjednocuje odstín pleti a eliminuje první projevy stárnutí
  • 50+ zpomaluje veškeré procesy stárnutí, zvláště hormonální, nabízí okamžité řešení problémů spojených se změnami v tomto věku
Germaine de Capuccini - Happy Skin

HYDRACURE – aktivní hloubkově hydratační ošetření se třemi formami kyseliny hyaluronové, vhodné pro všechny typy pleti, včetně extrémě suchých, ošetření je doplněno speciálními hydratačními krémy na domácí použití i pro extrémní klimatické podmínky.

TIME EXPERT RIDES – speciální hloubkové ošetření proti mimickým vráskám, zjemňuje stávající a zabraňuje vzniku nových kombinací hlavních aktivních složek: komplex PRO – COLLAGESTINE – FILL, komplex MICRO – DERMOXINE a sojové protejny. Aplikuje se jedenkrát týdně po dobu pěti týdnů. Lze aplikovat také jednorázově jako ošetření v rámci běžné péče, např. před významnou událostí nebo jako nadstandartní ošetření.

FOR MEN – ošetření šité na míru specifickým potřebám mužské pleti.

MC CM Clinika Medica – Medical Cosmetics je portugalsko-španělská firma zaměřující se na speciální a hloubkové ošetření v salonu a estetických studiích a klinikách. Pro řešení výraznějších a specifických problémů na pleti, které nejsou odstranitelné běžnými přípravky v nižší koncentraci.

Chemické peelingy řady Mesosystem – speciální ošetření vyššími koncentracemi kyselin mandlové, salycilové, mléčné, pyrohroznové, glycolové, azaleové atd. Kůra se provádí po dobu zimního období, s individuálním přístupem ke klientce a péčí doma sestavené přesně na míru potřebám té které pleti.

Je vhodné pro hloubkovou obnovu a silné omlazení, při léčbě akné, hrubé pokožky, odstranění vrásek, jizviček a pigmentových skvrn, nebo nerovnoměrného zabarvení pleti.

Champaňská maska – aktivně působí proti známkám stárnutí, stimuluje obranyschopnost pleti, zároveň má exfoliační účinek, umožňuje hloubkové čištění, stažení pórů a odstranění odumřelých buněk. Navozuje zářivý vzhled pleti.

Mesoderma Q system – profesionální technika aktivace kolagenu. Pomocí válečků se 192 milrojehličkami, které šetrně pronikají vrchní vrstvou pokožky, se stimulují růstové a regenereační mechanismy a umožňují průnik aktivních látek do hlubších vrstev než obvykle.

Každá klientka má svůj osobní váleček.

Mesosystem BOTOX EFFEKT ošetření – regenerační ošetření seestavené podle aktuálních potřeb pleti, doplněné maskou BOTOX EFFEKT se silným liftingovým efektem, zároveň pleť silně hydratuje.

Aplikace kyseliny HYALURONOVÉ – je určena pro velmi suché a dehydratované pleti. Dodává pleti pružnost, vysoký stupeň hydratace a výrazně napomáhá při ošetření mimických vrásek a výrazových linií.

Výsledky jsou okamžité. Aplikuje se pomocí mesoválečku nebo po chemickém peelingu.